Dárek k maturitě

Dárek k maturitě

Na dobu, kdy jsme byli na střední škole, vzpomíná mnoho z nás jako na nejhezčí roky svého života. Absolvovala vaše přítelkyně, dcera nebo kamarádka zkoušku z dospělosti? Pak jistě přemýšlíte, jaký dárek k maturitě by dokázal nejlépe ocenit její dlouholetou vůli, píli, trpělivost. Miluje mladá žena, kterou chcete při této příležitosti obdarovat, originální šperky? Inspirujte se našimi tipy na dárek k maturitě a darujte jí krásnou vzpomínku na maturitu − její (možná) první opravdové perly.

Jaký dárek k maturitě

I mladé ženy si zaslouží kvalitní, ale spíše jednoduché šperky. Vhodným dárkem k maturitě bude tedy například stříbrný řetízek Genesis . Tento jemný asymetrický řetízek s dvěma perlami vkusně doplní jak jednoduché basic tričko s výstřihem, tak např. jakékoliv elegantní nebo večerní šaty. Můžete jej zakoupit ve variantě s bílou, růžovou nebo černou říční perlou kvality (A). Tento stylový autorský šperk Moon Pearls je velmi precizně zpracován a doplněn o zapínání na karabinu. Milým detailem jsou dvě stříbrná srdíčka. A protože v Moon Pearls víme, že šperky mají sloužit především své majitelce a jejím potřebám, je délka řetízku nastavitelná od 41−45 cm.

Co pro princeznu? Přece prsten

Nosí vaše dcera nebo přítelkyně ráda prsteny? Pak máte napůl vyhráno. Krásným kouskem, který jí po prázdninách neudělá ostudu na přednášce ani v budoucím zaměstnání, bude například náš prsten Alphaeus . Něžný, decentní, moderní, a přesto tradiční − tak přesně tak lze popsat tento jedinečný šperk s bílou říční perlou kvality (A), která je zasazena do stříbrného kroužku o ryzosti Ag 925/1000. Jemné zirkony osázené po obvodu prstenu jen umocňují dojem a povyšují jej na luxusní kousek, který navíc nezruinuje vaši peněženku.

Aby to ladilo

K perlám se hodí ideálně zase perly. Chcete koupit nějaké mladé dámě za maturitu sadu perlových šperků? Nelamte si hlavu s vymýšlením nejvhodnějších kombinací a vyberte si z hotových kombinací perlových šperků Moon Pearls. Krásným dárkem k ukončení studia bude třeba Freesia− originální sada náušnic a přívěsku z pravých černých říčních perel. Má radši pastelové barvy? Sáhněte po stejné sadě s perlou v bilé nebo růžové barvě. Tyto minimalistickě a nadčasové šperky se hodí jak na denní nošení, tak na slavnostní příležitosti a stanou se vkusnou připomínkou úspěšného završení středoškolského studia vaší dcery nebo přítelkyně.