Dárek k výročí

Dárek k výročí

Pro ostatní to byl den jako každý jiný, pro vás dva ale znamenal mnohem víc. Nekonečné štěstí, smích, slzy dojetí, a především slib, že vaše láska bude trvat navždy. Blíží se výročí vaší svatby? Chcete své ženě dárkem říct, že vám na ní záleží stejně jako v den své ženě, že vám na ní záleží jako v den, kdy řekla ANO? Věnujte jí krásný perlový šperk. Nejste si jisti, jaké se hodí k jakému výročí? Přečtěte si naše tipy.

Dárek k ročnímu výročí svatby

Zanedlouho tomu bude právě rok, co jste vy a vaše žena spojili své životy. Pokud hledáte tip, co věnovat své nejdražší k prvnímu výročí, musíte se samozřejmě zamyslet nad tím, jaké šperky vaše žena nosí a kolik plánujete do šperku investovat. Vhodným dárkem, který může nosit vaše žena denně, jsou například jemné perlové náušnice. Vždy je dobré zvolit barvu, která se hodí k jejímu šatníku, nebo neutrální bílé perly.

Nejste ještě svoji? To přece vůbec nevadí. Oslavte výročí vztahu, i když nejste manželé, a darujte své partnerce krásný dárek v podobě perlového šperku. Bojíte se, že se šperkem netrefíte do vkusu své ženy? Překvapte ji dárkovým poukazem.

Dárek k 5. výročí svatby

Přijde vám to jako včera, ale jste svoji už 5 let. K pětiletému výročí svatby se už zcela jistě hodí darovat už něco honosnějšího. Vhodným dárkem, který žena si žena oblékne při slavnostních příležitostech, jsou například elegantní perlové brože. Tyto autorské šperky jsou osázeny zirkony a pravou říční perlou kvality A. Velmi oblíbeným dárkem jsou také perlové přívěsky.

Dárek k 10. výročí svatby

To to ale uteklo! 10 let, kdy jste si stáli po boku v dobrém i ve zlém, je za vámi. Skvělým dárkem, kterým rozzáříte oči vaší ženy u příležitosti desátého výročí svatby, je například krásný perlový náramek v jemných pastelových barvách, který dokonale povýší každý outfit. Tento náramek a mnohé další si můžete vyhledat v kategorii náramky.

Tip Moonpearls: Z našeho článku Jaké jiné šperky se hodí k perlám víte, že se perly dají vzájemně celkem bez problémů kombinovat. Přesto je dobré si před nákupem zjistit, jestli si vaše žena třeba v poslední době nekoupila nějaký nový šperk, kterého jste si na ní zatím nevšimli. Jedině tak předejdete tomu, že vaši radost z dárku nebude kalit skutečnost, že má vaše žena ty samé perly dvakrát.

Dárek k 25. výročí svatby

Jste svoji už celé čtvrtstoletí? To si zaslouží velkou oslavu. Spousta dvojic využívá tohoto významného výročí k obnovení svatebního slibu. Rozhodli jste se také dostát této tradici? Co takhle korunovat vaši stříbrnou svatbu výjimečným dárkem v podobě nádherného prstenu s pravou mořskou bílou perlou Akoya?

Dárek k 30. výročí svatby

Od doby, kdy jste spolu stáli před oltářem, uběhlo již třicet let. A protože se třicetiletému výročí říká perlová svatba, co jiného darovat ženě, která s námi strávila tolik krásných let, než s láskou vybraný perlový šperk? Nosí ráda šperky na krk? Pak jí zcela jistě uděláte velkou radost třeba úchvatným náhrdelníkem z pravých říčních perel s ručně vázanou uzlíkovou vazbou.

Dárek k 50. výročí svatby

Padesátka je věk, k němuž mnozí hledí s obavami. Vy a vaše žena jste oslavili nejen padesátiny a šedesátiny, ale zřejmě i sedmdesátku a teď slavíte 50. výročí svatby. Byly krize, ale ustáli jste je. Stále milujete to, jak se směje. Milujete to, jak si kvůli vám nasadí slavnostní šperky, když jdete na večeři. Milujete každou její vrásku. Milujete JI. Darujte ženě svého života to nejkrásnější poděkování za společná léta a věnujte jí k výročí zlaté svatby třeba jedinečnou sadu s perlami Akoya, která je vkusně zasazená do bílého zlata.