5 tipů na vánoční dárek pro ženu

Také patříte k mužům, kteří každoročně řeší otázku, jaký vánoční dárek mají své partnerce letos nadělit? Vsaďte na nestárnoucí klasiku, díky které se bude cítit jedinečná každá žena – na perly. Přečtěte si několik tipů na originální dárky pro ženy. Co koupit k Vánocům, když je vaše žena:

Romantička

Miluje vaše žena jemné květinové vzory a něžné barvy? Sáhněte při výběru vánočního dárku po takovém šperku, který souzní s jejím romantickým založením. Ženám romantičkám budou nejvíce vyhovovat méně výrazné šperky z perel v růžových, meruňkových či zlatavých barvách. Krásným dárkem vhodným jak na slavnostní příležitosti, tak na denní nošení by mohl být například náramek z pravých říčních perel. Pokud zvolíte ten na gumovém návleku, který se přizpůsobí zápěstí, nebude jeho harmonii nijak rušit kovové zapínání, a navíc se bude vaší ženě snadno navlékat.

Perlový prsten Ardien a přívěsek s perlou Maya Adrien - prsten s pravou říční růžovou perlou, Maya - přívěsek s pravou říční růžovou perlou

Sportovkyně

Je vaše žena stále jednou nohou v kolečkové brusli nebo alespoň ve sportovním oblečení? Pak byste se jí nákupem příliš výrazného perlového šperku do vkusu zřejmě nejspíš netrefili a perlový náhrdelník nebo brož by zůstaly hluboko na dně šperkovnice nebo případně zásuvky, odkud by je už nejspíš nikdy nevyndala. I ženy sportovkyně ovšem sem tam zatouží po tom vypadat jako Audrey Hepburn. Má-li vaše žena ráda sport, darujte jí pod stromeček perlový šperk, který může nosit jak ke své oblíbené teplákovce, tak třeba do divadla. Trefou do černého budou například úplně jednoduché perlové náušnice , jejichž minimalistickou krásu zkrátka nelze nemilovat.

Perlové náušnice Adaiah Adaiah - náušnice s pravými říčními růžovými perlami,

Elegantní dáma

Pohybuje se vaše žena v prostředí top managementu a tráví většinu dne v elegantním kostýmku a na podpatcích? Pak věřte, že pravé perly a úspěch jsou jako dvě strany téže mince. Chcete-li o letošních Vánocích potěšit vaši ženu nějakým úžasným perlovým šperkem, řiďte se heslem, že méně je více. Ne že by si nezasloužila více, ale myslete na to, že šperk by měl být spíše decentní, aby například při obchodních jednáních neupoutával příliš mnoho pozornosti. Velmi oblíbeným dárkem pro dámy jsou například šperky z kvalitních tahitských perel v černé barvě. Řekněte sami: hodí se k elegantní ženě nějaká barva víc než právě černá?

Prsten s Tahitskou perlou Prsteny s pravou Tahitskou perlou,

Nespoutaná žena

Možná máte ale doma ženu, která si z hranic nic nedělá. Naopak se je snaží neustále posouvat. A jestli něco fakt nemá ráda, tak je to nuda. Hledáte-li něco, čím byste na Štědrý den rozsvítili oči vaší nespoutané femme fatale, sáhněte po tom nejbláznivějším šperku, na který narazíte. Důležité je, aby vás zaujal na první pohled. Extravagance, neotřelost a vtip, to je jen krátká charakteristika toho, co by měl ideální šperk pro ženu, která se nerada nechává spoutávat konvencemi, splňovat. Že jsou medvídci jen pro děti? Ale kdeže.

Náročná žena

Potrpí si vaše žena na krásné oblečení, drahé kabelky a značkovou obuv? Inspirujte se jejím vkusem a vyberte jí k šatům od její oblíbené návrhářky nějaký skutečně luxusní kousek. Jedno je jisté. Tento typ žen se nespokojí s průměrem a nejvíce ocení drahé a kvalitní kousky, které na nikom jiném neuvidí. Rozhodně tedy nesahejte po levných ani nějak nezajímavých typech šperků. Mezi oblíbené luxusní dárky pro ženy patří šperky z pravých mořských perel nejvyšší kvality nebo zlaté perlové šperky.

Váháte, kam vaší ženu zařadit? Pozvěte si na pomoc společnou kamarádku, která vám s výběrem vhodného šperku pomůže.

Kvalitní náramek z perel Kalypso Kalypso - náramek z pravých bílých říčních perel,