Dárek pro přítelkyni

Dárek pro přítelkyni (1. část)

Ženy jsou jako perly. Můžeme si být velmi podobné, ale nikdy nejsme úplně stejné. A především máme každá jiný příběh. Každá jsme jiná, každá jsme jedinečná. Hledáte nejlepší dárek pro svou přítelkyni? Blíží se Vánoce nebo její narozeniny a vy nevíte, jakým krásným šperkem z perel byste letos udělali radost ženě vašeho srdce? Inspirujte se našimi tipy na originální dárek pro přítelkyni.

Dárek narozeninám

Říká se, že věk je jen číslo. A je to tak. Perly jsou jedinečným a stylovým doplňkem, který podtrhne přirozenou krásu ženy, ať už je jí jednadvacet, nebo šedesát. Slaví vaše přítelkyně „běžné“ narozeniny? Pak zvolte šperk podle toho, co si myslíte, že jí bude nejvíce slušet. Perly můžete také ladit například k šatníku či jejímu znamení zvěrokruhu. Blíží se její kulatiny, nebo dokonce nějaké významné životní jubileum? Pak investujte do šperku raději více a nebojte se sáhnout po dražších druzích perel. Dárkem, kterým si na narozeninové párty získáte nejen oslavenkyni, ale také celé řádku jejích hostů, bude například luxusní sada šperků Diana se vzácnými perlami Akoya, vkusně zasazená do bílého zlata.

Dárek k svátku

Svátek většina z nás sice nepovažuje za nikterak zásadní den, to ale neznamená, že byste své přítelkyni nemohli udělat radost. Co pro ni třeba připravit romantickou snídaní do postele a darovat jí milou pozornost v podobě perlového šperku? Vhodným dárkem k svátku jsou například perlové náušnice, které na moonpearls.cz zakoupíte i za méně než 250 Kč. Vybrat si přitom můžete z několika velikostí a barev.

Dárek k Vánocům

Ani se nenadějeme a v obchodech se opět objeví vánoční dekorace a rozezní se koledy. Chystáte se letos požádat svou přítelkyni o ruku? Na nic nečekejte a začněte plánovat. Máte šanci připravit pro svou přítelkyni nejkrásnější vánoční dárek jejího života. Aby rozechvěle zašeptala „ANO!“ ještě dříve, než dořeknete své originální vyznání, připravte si pro ni také naprosto úžasný zásnubní prsten. Tím pravým, který se bude na jejím prsteníčku nejlépe vyjímat a kterým se určitě ráda obratem pochlubí všem kamarádkám, které budou online, může být třeba prsten Damian – luxusní kousek z bílého zlata s pravou mořskou bílou perlou.

Dárek ke dni žen

8. března sice slaví svůj svátek všechny Gabriely, současně je ale tento den svátkem všech žen. Kdy jindy si vaše přítelkyně zaslouží dárek, kterým ji oceníte coby ženu, než právě dnes? Vyměňte pro jednou květinu nebo parfém za něco něžného, ryze ženského, co navíc vaší přítelkyni vydrží krásné po celý život. Pokud si nejste jisti, jaký šperk by se jí hodil, nechte výběr tentokrát na ní a darujte jí dárkový poukaz na nákupů luxusního šperku z perel na našem e-shopu.

Dárek pro přítelkyni (2. část)

Možná vám kalendář připomíná blížící se výročí vašeho seznámení nebo se vám již brzy narodí miminko. Nevíte, jakým krásným šperkem vyjádřit své přítelkyni svou lásku a vděk za vše krásné, co vás spojuje? Inspirujte se našimi dalšími tipy na originální dárek.

Dárek k výročí

Lámete si hlavu, jaký dárek by vaší přítelkyni nejvíce potěšil v den výročí vašeho seznámení? Darujte jí vzpomínky. Vezměte vaši přítelkyni na místo, kde jste měli vaši první schůzku, a vychutnejte si tyto okamžiky, jako když to bylo poprvé. A jak vaší přítelkyni poděkovat za další rok po vašem boku? Skvělou volbou a vkusným dárkem k výročí, který děkuje za každou společně prožitou chvilku už svým jménem, bude například jednoduchý náhrdelník Merci z pravých bílých říčních perel.

Dárek k Valentýnu

V západní kultuře je 14. únor neboli den svatého Valentýna již tradičně chápán jako svátek zamilovaných. Čím na valentýnské večeři překvapíte svou přítelkyni tentokrát? Věnujte jí například přívěsek ve tvaru srdce zdobený bílou říční perlou na jemném stříbrném řetízku, díky kterému si na vás vzpomene při pohledu do zrcadla několikrát denně. Dáváte přednost spíše tradičnějšímu prvnímu máji? Radost ji uděláte nejen procházkou a polibkem pod rozkvetlou třešní, ale také například perlovým náramkem v barvě tohoto krásného stromu.

Dárek k narození dítěte

Jedním z nejnáročnějších, a přitom nejkrásnějších momentů v životě ženy, který by si každá z nás přála uchovat v paměti navždy, je narození miminka. Přivede vaše přítelkyně již brzy na svět dceru nebo syna? Darujte jí šperk vzácný jako ona chvíle, kdy novopečená maminka po devíti měsících poprvé pohlédne do očí tomu, komu právě dala život. Šperk, který bude vaší přítelkyni tento zázrak zrození navždy připomínat. Krásný a jedinečný šperk s perlou.

Tápete, jaký to je, a nechcete nic pokazit? Jsme tu pro vás. Společně určitě přijdeme na to, který šperk bude pro ni ten nej.