Jak vybrat dárek pro ženu

Jak vybrat dárek pro ženu

Pánové, přiznejme si, že vymyslet dárek je jeden z nejsložitějších úkolů pro naši pragmatickou mysl, a co teprve když jde o dárek pro ženu. Není snadné překvapit a potěšit člověka, který má vyšší emoční inteligenci a dokáže číst v druhém i „mezi řádky“. Něco takového my muži postrádáme a často jsme se svou municí úplně mimo terč. Ale neděláme to schválně, jen jsme neměli čas se poradit.

Jak tedy na to? Nejrychlejší nápovědou je uvědomit si, pro koho konkrétně ten dárek je a k jaké příležitosti ho dáváme. Ale ať je to TA či ONA, perlovým šperkem se za všech okolností blýsknete a získáte ztracené body.

Je pro partnerku?

A jaká je ona? Překrásná, samozřejmě, ale hlavně chytrá, hrdá, elegantní a zítra má narozeniny. Pak máte spoustu možností, a je jen na vás, zda své milé pořídíte originální náušnice s perlou v něžné bílé, cudné růžové nebo dráždivé černé barvě, perlovou šňůru na plesovou sezónu nebo náramek na gumičce, kterým se bude moci zdobit každý všední den.

Je pro maminku?

Pro bytost starostlivou, pracovitou, která sobě upírá, aby mohla dát druhým? Kupte jí některý z perlových přívěsků, se kterým může sebevědomě přivítat neplánovanou návštěvu nebo okrášlit střízlivý všednodenní oděv. Vybírat můžete podle velikosti perly nebo její dominance ve šperku. Modely extravagantní pro temperamentní dámy, modely jemné, jednoduché pro introvertní typy.

Je pro kamarádku?

Holku, co znáte snad od dětství a vždycky se chovala trochu jako kluk, protože byla tvrdá, věrná a nehádala se? Ať už má svátek, narozeniny nebo úspěšně odpromovala, určitě bude nadšená z černých perlových náušnic, které jí od kluků-chlapů přeci jen odliší a ona se stane i na venek tou křehkou bytostí, která tam uvnitř stoprocentně je.

Je pro kolegyni?

Člověka profesionálního, ambiciózního, který se statečně pere se světem mužů, ale nechce zapomenout, že je ženou? Taková ocení decentní perlový náramek v klasickém stylu, který jen poodhalí kouzlo ženy, ale nepřizná žádnou zranitelnost.

Je pro tchyni?

Pokud jste se rozhodli koupit jí perlový šperk, znamená to, že jde o člověka, kterého si vážíte a ona respektuje vás. Je nápomocná, otevřená, tolerantní a zkušená. Takovou jistě potěší brož s pravou říční perlou, která může zdobit kostýmek, ale i pohodlné tričko. I mezi náhrdelníky lze vybrat šperk patřící k slavnostním outfitům jako jsou svatby, křtiny, firemní akce, ale v nabídce jsou i modely padnoucí do uvolněné společnosti.