Dárek k narozeninám pro ženu

Dárek k narozeninám pro ženu

„Drahý, já bych si přála…“ To je ta lepší varianta, jak by se mohla situace vyvíjet, když začneme pomýšlet na narozeninový dárek pro ženu. Ale co když ji chcete překvapit? Pak je vyloučeno žádat o tip. Navíc narozeniny jsou u dospělé ženy choulostivá věc. Věk je důležitým kritériem pro výběr dárku, ale nesmí se o něm mluvit.

Perlové šperky jsou v takovém případě trefnou volbou. Jsou nadčasové, vkusné a díky možnosti kombinovat je s různými módními styly působí vždy originálně.

Nespoutané dvacetiny

Vaše dívka je plná elánu a plánů do života před sebou. Nebojí se být vidět, zkoušet nové věci a možná i zacházet do extrému. Kupte jí náušnice z černých perel, takové se hodí k více příležitostem, formálním i neformálním. Temná barva perliček patří k nespoutanosti, nočnímu životu, ale dokáže také vkusně ozdobit střízlivý dress code školních chodeb.

Cílevědomé třicetiny

30letá žena už většinou má, co chtěla. Kariéru, vlastní rodinu, zázemí, o které pečuje. Vhodným šperkem bude perlový náramek, jehož základem je stříbro. V drahém kovu zasazené perly jsou nápadité a působí odlehčeně, ale už si žádají výjimečnější využití a pomáhají tak oprostit se od každodennosti.

Sebeznalé čtyřicetiny

V tomhle věku žije žena už nějakou zkušeností, má za sebou řadu úspěchů i nějaký ten pád, hodnoty jsou ustálené. Odměňte ji perlovým náhrdelníkem – tzv. šňůrou“, který je tvárný, variabilní a přitom má styl. Pokud si však ONA nepotrpí na to být „ověnčena“ šperky, perlové náušnice v bílém zlatě nebo stříbře neodmítne žádná z nás.

Vyrovnané padesátiny

Po 50 získávají ženy znova svobodu, protože už mají „vypipláno“ a jen spokojeně sledují výsledky své práce. Vracejí se ke svým koníčkům, partám kamarádek, nebo si plní, na co doposud nebyl čas. Potěšit je můžete třeba prstenem s perlou v jejich oblíbené barvě, kterým si budou neustále připomínat, že je má někdo rád. A takový prsten se dá nosit kdykoli kamkoli.

Laskavé šedesátiny

Tady je každičký dárek velkým díkem, odměnou, možná i úplatkem. Žena je manželkou, matkou, nejspíš i babičkou, zodpovědnou kolegyní, která pomáhala růst nejen svým dětem, ale i firmě, ve které pracovala. Odměňte ji za všechnu tu péči a nasazení, podplaťte ji za to, že bude pečovat i dál třeba o vaše potomky. Čím? Sadou perlových šperků – náušnice a přívěsku - ty může libovolně kombinovat a nosit kamkoli podle nálady.