Dárek na Valentýna pro ženu vyřešíme za vás

Perlový Valentýnský balíček

Pánové, už víte, čím potěšit letos na Valentýna svou ženu? Možná se vám to zdá jako nadlidský úkol, protože si říkáte, že všechno má a o dárky, vlastně i o samotnou oslavu nijak zvlášť nestojí. Něco vám ale prozradíme. Zdání občas klame.

Všechny se chceme cítit milovaně. Aspoň občas

Každá žena je jiná, jedinečná. Přesto na nás platí na všechny to samé. Občas se sice tváříme, že takový komerční svátek jako Valentýn není nic pro nás. Vždyť zamilovaná slovíčka si můžeme s partnerem špitat bez ohledu na datum, no ne? Nakonec ale většina z nás zjistí, že co není v Google kalendáři, jako by nebylo. Takže jakmile se začne blížit 14. únor a dojde na lámání chleba, zatoužíme stejně všechny tajně po jediném. Vrátit se zpátky na začátek. Být zase „princeznou“, kterou si její „princ“ posadí do sedla svého oře (no dobrá, na sedadlo vozu s výkonem několika velkých stájí) a vezme ji na příjemnou večeři, přinese růži a napíše SMSku, že se mu stýská, sotva si dají pusu na rozloučenou. Aspoň jeden jediný večer v roce. Všechny se zkrátka rády cítíme milované. Jakkoli to může znít pateticky, je to tak.

Láska a perly patří k sobě

Připomeňte jí proto ty krásné chvíle, kdy se i vám rozbušilo srdce, sotva jste si na NI vzpomněl, a překvapte ji nádherným perlovým přívěskem Moon Pearls. Protože i vaše láska se zrodila podobně, jako se rodí perly, to když se na to titěrné „cosi“, o čem neměl nikdo zpočátku ani tušení, začaly postupem času nabalovat vrstvy zážitků a vzpomínek, až se z něj stalo něco jedinečného.

Valentýnské perlové náušnice a perlový prsten

Které jí budou slušet nejvíc?

Má ráda kvalitní náušnice s perlou? A nosí raději zlatou nebo stříbrnou barvu? Vyberte jí takové perlové náušnice, které jí budou podle vás nejvíce slušet. Nebo ji na valentýnské večeři udělejte radost elegantním perlovým náramkem, který si bude moct vzít jak do práce, tak třeba do divadla. Nejste ještě svoji? Co takhle se konečně odhodlat a požádat ji o ruku právě na Valentýna? Můžete si být naprosto jistý, že na okamžik, kdy se jí podíváte do očí, nasadíte jí zásnubní prsten s bílou perlou a zeptáte se jí, jestli by s vámi nešla dál životem coby vaše žena, rozhodně nikdy nezapomene.

Co by to bylo za Valentýna bez skvělé čokolády?

S Moon Pearls si můžete užít Valentýn bez starostí. Letos se totiž o dárek postaráme za vás. Vyberte si šperk a my vám k němu kromě krabičky a dárkového balení přidáme ještě kvalitní ručně vyráběnou čokoládu. Samozřejmě nezapomeneme na zamilovanou visačku nebo ručně napsanou kartičku se jménem.

Dárkový balíček s luxusním perlovým přívěskem